czwartek, 21 marca 2013

Lakier od Quiz

Pokazywałam Wam lakier który dostałam od Quiz Cosmetics. 

Ja już dobrze znam te lakierki ponieważ od dawna je kupuje;) Najczęsciej znaleźć je można w sklepach  chińskich, na bazarach lup w sklepach typu wszystko po 2 zł, po 3 zł itp;p Tak przynajmniej jest u mnie w miejscowości.
Zwykle ich cena waha się pomiędzy 2-4 zł więc jak widzicie taniocha a gama kolorystyczna jest meeegaaaa duża! Mamy do wyboru kolory perłowe, matowe, jasne ciemne, intensywne, delikatne. Chyba każdy kolor jaki tylko sobie można wymarzyć;p

Tym razem opowiem o kolorku 35:

Ciemny brąz, na zdjęciach być może kolor wydaje się delikatnie fioletowy ale to tylko wina mojego aparatu;p

Na pazurkach wygląda tak:

Jest to już drugi dzień po wymalowaniu. Jak widzicie końcówki są lekko starte.
Konsystencja lakieru bardzo mi się podoba. Dobrze się nakłada, pędzelek jest dosyć długi i szeroki tak że aplikacja jest przyjemna. Ten kolor bardzo zaskoczył mnie stopniem napigmentowania. Raczej z doświadczenia wiem, że te lakiery wymagają zwykle 2 warstw. Jednak kiedy malowałam tym kolorkiem, wystarczyła jedna i super pokrył płytkę bez smug.
Szybko wysycha, to też bardzo mi się podoba.
Kiedy użyłam go po raz pierwszy, trzymal się dobrze ok 3 dni bez żadnej bazy i utwardzaczy. Ścierały się początkowo tylko końcówki. Kiedy lekko zgęstniał, już zdarzały się odpryski szybciej. Ale myślę że spokojnie 2 dni wytrzyma.

Moje zdanie jest takie: Jeśli kupujemy lakier za tak niską cenę jaką jest np 3 zł to nie możemy od niego wymagać świetnej trwałości. Ten naprawdę daje radę, a myślę że w połączeniu z jakimś utwardzaczem byłby jeszcze lepszy. Mimo to  ja te lakiery lubię, i w swojej "kolekcji" mam już wiele kolorów co pokaże Wam niebawem ;)

2 komentarze:

Dziękuje za każdy napisany komentarz:)
To dla mnie bardzo ważne bo dzięki Wam wiem, że mam dla kogo pisać :)

Jeśli zostawisz komentarz, na pewno przeczytam i odwiedzę Twojego bloga ;]