czwartek, 8 maja 2014

L'OREAL Casting Creme Gloss Hebanowa czerń (dużo zdjęć)

Juz jakiś czas temu pokazywałam Wam farbę do włosów L'OREAL. Miałam z nią stycznośc pierwszy raz, ale już teraz mogę powiedziec, że nie ostatni :)


Tak wyglądały moje włosy przed farbowaniem. Dodam, że odrost który widzicie to odrost roczny, więc przynajmniej widze jak bardzo urosły mi włosy przez 12 miesięcy. Niestety nie wyglądał on korzystnie, a poprzednio "farbowałam" kremem koloryzującym który miał się wypłukać;/

 


 Moje włosy są naturalnie ciemno brązowe, czego może te zdjęcia nie oddają bo są prześwietlone i kiepskiej jakości.

Sam proces farbowania jest super. Bardzo praktyczny pojemnik z dozownikiem, ułatwia aplikację i nakładanie farby.
Farba nie śmierdzi, dobrze się rozprowadza. Co ważne po spłukaniu jej z włosów nie miałam w ogóle brudnej skóry, jak to bywało zawsze kiedy farbowałam włosy. Czasem chodziłam z brudnym czołem na linii włosów przez tydzień bo niczym nie dało się tego usunąc.
Farba świetnie pokryła moje włosy a kolor nie wyglądał na sztuczny pomimo tego, że wyszedł kruczoczarny, czyli taki, jaki chciałam :) Włosy były gładkie, błyszczące, a efekt ten spotęgowała jeszcze dołączona odzywka. Podoba mi się to, że w słońcu widać piękne brązowe refleksy.

Po farbowaniu włosy wyglądały mniej więcej tak:

Farba stopniowo się wypłukuje, co widać po zabarwionej w wodzie. Przede wszystkim schodzi równomiernie. Teraz mój kolor nadal jest bardzo ciemny, ale bardziej widoczne są brązowe, ciepłe refleksy.

Polecam każdemu te farby.  Są naprawdę dobrej jakości i na pewno będe teraz farbowała włosy tylko nimi ;)
3 komentarze:

  1. ja też kiedyś używałam tej farby i jest chyba najlepsza z wszystkich drogeryjnych - przede wszystkim równomiernie się wypłukuje, mój kolor cały czas się zmieniał :) i wyglądała bardzo naturalnie, nie płowiała aż tak jak inne.

    OdpowiedzUsuń
  2. piękne masz włosy, co do farby moja mama właśnie ją sobie kupiła ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. uzywam tych farb juz od klilku lat, sa niezastąpione :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy napisany komentarz:)
To dla mnie bardzo ważne bo dzięki Wam wiem, że mam dla kogo pisać :)

Jeśli zostawisz komentarz, na pewno przeczytam i odwiedzę Twojego bloga ;]